Znajdź lekarza

Aktualności

„Ludzie nie mają pojęcia, że otyłość można leczyć” – podcast Rafała Gębury „7 metrów pod ziemią” z udziałem pacjentki, p. Emilii Modrzyńskiej

Z czym musiała uporać się Pani Emilia i dlaczego diagnoza choroby otyłościowej dała jej nadzieję na lepszą przyszłość? Co skłoniło ją do pójścia do lekarza? Jak potoczyła się jej dotychczasowa historia? Odpowiedzi na te pytania udzieli Pani Emilia w wywiedzie z Rafałem Gęburą na kanale „7 metrów pod ziemią”.

Czytaj więcej
Kontynuacja cyklu podcastów edukacyjnych „Porozmawiajmy szczerze o otyłości” w słuchowisku Justyny Mazur „Pogadajmy o życiu”

W ubiegłym roku we współpracy z podcasterką, Justyną Mazur, powstał cykl czterech podcastów edukacyjnych o tytule „Porozmawiajmy szczerze o otyłości”. W rozmowach wzięli udział: Janina Bąk, blogerka i statystyczka, która choruje na otyłość, prof. dr hab. n. med. Paweł Bogdański, specjalista chorób wewnętrznych, hipertensjolog, prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, Agnieszka Liszkowska-Hała, pacjentka i ambasadorka kampanii „Porozmawiajmy szczerze o otyłości” oraz Agata Ziemnicka, psycholożka, dietetyczka, prezeska Fundacji Kobiety bez diety.

Czytaj więcej
Wystartowała 3. edycja kampanii „Porozmawiajmy szczerze o otyłości”

W ramach kolejnej edycji kampanii zorganizowana została plenerowa wystawa zdjęć czterech Bohaterów kampanii. W dniach od 7 do 21 czerwca 2022 roku będzie można ją obejrzeć w Galerii Plenerowej przy ul. Agrykola w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Następnie od 21 czerwca do 5 lipca 2022 ekspozycję będzie można obejrzeć na Krakowskim Przedmieściu przy Kościele Akademickim św. Anny w Warszawie.

Czytaj więcej